Lokalizacja i dojazd

Mapa dojazdu do Siedliska

Mapa dojazdu do Siedliska

Siedlisko Cisowa położone jest we wsi Gulbieniszki, w centralnej części Suwalszczyzny, na terenie otuliny Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Siedlisko usytuowane jest bezpośrednio nad jeziorem Sumowo.

Wieś Gulbieniszki położona przy trasie nr 655 z Suwałk do Rutki Tartak i dalej do bieguna zimna – Wiżajn. Dojazd do Siedliska zajmuje samochodem z Warszawy ok. 4 godz. (290km, droga krajowa nr 8 oraz 61), z Olsztyna ok. 3 godziny (215 km, droga nr 16, 59 oraz 655), z Białegostoku ok. 2 godz. (140km, droga nr 8). Od Suwałk dzieli nas odległość 18 km. Przez Gulbieniszki jeżdżą autobusy do Suwałk, Rutki-Tartak, Wiżajn, Smolnik.

Dzięki zróżnicowanym terenom, bogactwie własnych i okolicznych atrakcji, Siedlisko Cisowa to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i do organizacji różnego typu imprez dla grup zorganizowanych.

Siedlisko Cisowa to doskonałe miejsce do wypadów do takich miejsc jak Góra Cisowa, Góra Zamkowa, Wodziłki, Smolniki, Stańczyki, czy też Klasztor w Wigrach, skąd można wypłynąć statkiem na zwiedzanie unikalnego jeziora Wigry.

Mapa (położenie Siedliska w Googlach)