Posiłki

posilek1_720-340

Pobyt w Siedlisku Cisowa to szansa na delektowanie się potrawami wyśmienitej polskiej kuchni. Istnieje bowiem możliwość zamówienia posiłków, jednakże każdorazowo prosimy o wcześniejszy kontakt i zamówienie rezerwacji pobytu z wyżywieniem.

Posiłki serwowane są u nas w formie table-d´hôte, tj. o danej porze to samo menu podawane jest wszystkim gościom, którzy siedzą przy pojedynczych stolikach, lub w grupach (wg wcześniejszego zamówienia). Nasze menu zmienia się codziennie.

Osoby zainteresowane samodzielnym przyrządzaniem posiłków mają do dyspozycji lodówki w pokojach, wspólną kuchnię (dom pierwszy) lub małe aneksy kuchenne w pokojach i apartamentach (dom drugi).

Mamy również ofertę dla miłośników grillowania – stacjonarny grill wraz ze stołami i ławami do użytku przez gości. Pobyt w Siedlisku to wymarzony moment na spędzenie czasu w miłym towarzystwie i przy smacznych potrawach, zarówno mięsa, ryb, jak i warzyw. Grillowanie stało się w ostatnich latach prawdziwym ceremoniałem i sposobem na spędzanie wolnego czasu.