Wynajem sal

Zabawa podczas wesela w Siedlisku

Zabawa podczas wesela w Siedlisku

Szkolenia, Wesele, Komunia, Urodziny
Czy macie Państwo w planach zorganizowanie uroczystości okolicznościowej (urodziny, imieniny, komunia, wesele) lub konferencji, szkolenia, zjazdu, kongresu? Ważnego spotkania z atrakcyjnym programem pobytu?
Siedlisko Cisowa z wielką przyjemnością przyjmie swoich Gości na uroczystości okolicznościowej lub konferencji, szkoleniu, wyręczając organizatorów z kłopotów i uciążliwości związanych ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.

Siedlisko Cisowa spełnia wymagania niezbędne dla zabawy, jak i twórczego wysiłku, umysłowej koncentracji i wypoczynku. Siedlisko Cisowa oddaje do Państwa dyspozycji dwie sale bankietowo – konferencyjne z zapleczem kuchennym.

Niepodważalnym naszym atutem jest atmosfera skupienia i relaksu, jaką gwarantuje nasze położenie nad jeziorem Sumowo w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Urok okolicy oraz wachlarz usług oferowany uczestnikom zapewniają warunki do pracy, jak i aktywnego wypoczynku.

Zabawa sylwestrowa
Już tradycją staje się organizowany corocznie bal sylwestrowy, z muzyką na żywo, świetną kuchnią, fajerwerkami oraz kompletem Gości. Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszy kontakt, celem rezerwacji miejsc.

Kontakt
W przypadku zainteresowania ofertą, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt pod jednym z numerów zamieszczonych poniżej:
tel. kom. +48 605 097 563
tel. kom. +48 605 601 429