Pozostałe atrakcje siedliska

Sala bilardowa

Sala bilardowa

Siedlisko Cisowa udostępnia wiele atrakcji umożliwiających spokojny, jak i aktywny wypoczynek. Poza basenem, placem zabaw oraz przystanią i stawem rybnym, są to hektary zieleni umożliwiające uprawianie jogi i spacery, grill nad jeziorem, jak również ping pong, bilard, piłkarzyki, rzutki, boisko do siatkówki i piłki nożnej.

Internet
Na terenie Siedliska działa bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, z którego można skorzystać dzięki ogólnodostępnemu stanowisku komputerowemu lub z własnych urządzeń wyposażonych w wi-fi.

Grill
Pobyt w Siedlisku to wymarzony moment na spędzenie czasu w miłym towarzystwie i przy smacznych potrawach, zarówno mięsa, ryb, jak i warzyw. Grillowanie stało się w ostatnich latach prawdziwym ceremoniałem i sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Ping pong
Tenis stołowy, jak żadna inna gra, daje równe szanse wszystkim bez wyjątku. Niezależne od wieku, wzrostu i wagi, każdy ma szansę zostać mistrzem. Ta sięgająca połowy XIX wieku dyscyplina sportu, stanowi doskonałe uzupełnienie do dnia spędzonego wśród lasów i jezior w najbliższej okolicy Siedliska.

Bilard
Spośród wielu atrakcji sportowych, oddajemy swoim Gościom do dyspozycji salę ze stołem bilardowym, która to gra dobrze sprawdza się jako odprężająca „gra sportowa”.

Rzutki
Gra prosta w regułach, wymaga od zawodnika koncentracji i pewnej ręki. Doskonała do wypełnienia dnia.

Piłkarzyki
Poza bilardem, rzutkami i ping pongiem, Siedlisko oferuje Gościom dobrą zabawę w postaci profesjonalnego stołu do gry w piłkarzyki, która to zabawa umili nie tylko wieczory.

Siatkówka
Naszym Gościom proponujemy również miejsce z boiskiem do piłki siatkowej, badmintona oraz ringo. Turnieje w tych grach potrafią zgromadzić liczne rzesze zawodników i kibiców, w których to rolach z powodzeniem wystąpią (taką mamy nadzieję) nasi Goście.

Boutique
Dysponujemy również miejscem, na którym można zagrać w boutique, która to gra zdobywa coraz szersze grono zwolenników.

Grill

Grill

Boisko

Boisko

Siatkówka

Siatkówka